Bowling

Bowling


V Queen Clubu se můžete nerušeně věnovat bowlingu o dvou drahách. Bowlingové dráhy jsou vybaveny automatickými stavěči a skoringovým systémem. Obsluha Vám na ovládacím panelu navolí vlastní nastavení dle Vašich požadavků. Zapůjčení předepsané obuvi je již v ceně bowlingu.

Během bowlingové hry hází hráč v deseti kolech na kuželky a snaží se je všechny porazit. Pokud se mu to nepovede prvním hodem daného kola, má k dispozici ještě hod druhý. V případě, že v posledním – desátém – kole shodí nejpozději druhým hodem kuželky všechny, hází v tomto kole ještě potřetí. Za celou hru lze získat maximálně 300 bodů, přičemž se počítají poražené kuželky a navíc, v případě poražení všech kuželek, existují bodové bonifikace.

Výhodou bowlingu je skutečnost, že neklade výrazné fyzické omezení na hráče, takže se v něm mohou vzájemně poměřovat jak mladší, tak i starší hráči. Díky rychlému střídání hráčů na dráze má hra napětí a spád, neboť hráči mohou vzájemně porovnávat své průběžné výsledky a aktuální bodové zisky. Jedná se o sport pohodlný a bezpečný a díky skutečnosti, že jeho dostupnost můžete využít v krytých prostorech našeho Queen Clubu, i nezávislý na případné nepřízni počasí.