ActiveBelly

ActiveBelly


Někdy se stává, že lidé s problematickou postavou jsou navzdory změně stravování a cílenému vytrvalostního tréninku schopni zmenšit obvod problémových zón jen nepatrně. Důvodem je nedostatečné prokrvení tukové tkáně. Proto Vám v Queen Clubu nabízíme cvičení, u kterého je využita metoda Airpressure Bodyforming, která je zaměřena právě na tyto zóny. Nepřetržité působení tlakových komor na tkáň, při kterém se střídá tlak a uvolnění, spolu se souběžným vytrvalostním tréninkem a vědomou změnou stravování, podporuje tvarování postavy.

Metoda Airpressure Bodyforming zvyšuje pomocí dvou tlakových komor se střídavým tlakem prokrvení problematických partií těla. V kombinaci s kondičním tréninkem a jednoduchými prověřenými pravidly stravování se nejen zmenší obvod problematických partií, ale pokožka bude opět pevná a pružná.

Tukové buňky jsou takto aktivovány a tuk se transportuje do svalů - neboť jen zde dochází k jeho spalování. Tuk je možné spálit jen tam, kde je tělo dobře prokrvené. Active Belly a Slim Legs podporují prokrvení na břiše, zadku a stehnech. Takto dochází ke spalování tuku přesně tam, kde si to přejete.