Posilovna

Posilovna


Náš moderně vybavený Queen Club disponuje funkční a kardio zónou. V posilovně můžete využít americké stroje značky Paramount, Hammer, Life Fitness a české stroje značky Grün. K dispozici jsou také jednoruční činky až do hmotnosti 60kg a velké olympijské činky nakládací. Kardiozóna obsahuje stepper, rotoped, běhací pásy Life Fitness a elipticaly značky Johnson. Můžete tak procvičit absolutně všechny svalové partie.

V posilovně máte také možnost využít následujících služeb:

Trénink s osobním trenérem:

Trenér s Vámi prochází celou cvičební jednotku, způsob rozcvičení, vysvětlí Vám systém tréninku, jednotlivé cviky na strojích nebo s činkami, techniku provádění, množství opakování, sérií, eventuálně speciální techniky u pokročilých, aerobní trénink, způsob stravování, potravinové doplňky apod. Trénink může být koncipován jako změna již předešlého měsíčního tréninku nebo jako trénink na snižování nadváhy nebo na zvýšení svalové síly a objemu, eventuálně jako speciální doplňkový trénink k jiným sportům.

Měření Kompozice Těla na přístroji GAIA:

Toto měření je založeno na bioelektrické impedanční analýze, tzn. je měřen elektrický odpor tkání a ten je vztažen na tabulkové hodnoty jednotlivých částí těla. Měřením je z jištěna např. celková hmotnost, hmotnost tuku, minerálů, svalů, proteinů, vody v těle, dále jsou tyto hodnoty měřeny samostatně - pravá ruka, levá ruka, trup, levá noha, pravá noha. Je určen bazální metabolismus, tělesný typ apod. Měření je výhodné zejména z hlediska vývoje změn po dlouhodobějším tréninku. Měření provádí vždy trenér.

VacuShape

Trénink zde probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Dochází tak k rozšíření cév (vazodilataci) v tukové tkání, rychlejšímu odvádění tuku ke svalům a jeho spalování. Je zároveň aktivován lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Výsledkem je snižování nadváhy a eliminace celulitidy.

VacuTherm

Jedná se o zbrusu nový, revoluční technologický vývoj v podtlakovém zařízení, rozšířený o infračervené záření (Infrared IR), které ve vakuové komoře několikrát zvýší účinky cvičení v krátkém čase a tím i dosažení požadovaného výsledku. Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (Infrared IR) vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů, zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodné pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži. Při cvičení je nutné správné držení těla, díky kterému současně posilujeme břišní svaly, záda a tvarujeme štíhlý pás.

Hlavní výhody zařízení Body-SpaceVacuTherm běžící pás TX5 „2 v 1":

- Odstranění celulitidy (pomerančové kůže)
- Rychlé spalování tuků
- Snížení nadváhy
- Tvarování postavy
- Lepší průtok krve (kůže se stává pružnější a pevnější)
- Aktivace lymfatického systému
- Zlepšení fyzické kondice
- Zvýšení sebevědomí